Sklep Techemznaki znaki

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu
art

Sklep taśma żółto czarna cena Techemznaki znaki

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie ma wpływ na jakość wykonywanych przez naszą firmę produktów. Produkujemy znaki korzystając z surowców najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od wielu lat, jako jedna z nielicznych marek w branży, korzystamy z innowacyjnych i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są zarówno na folii jak i na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu znaki są bardzo dobrze dostrzegalne przy słabym oświetleniu , na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą naruszyć ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie zobaczą Państwo wiele rodzajów znaków bezpieczeństwa, w tym znaki bezpieczeństwa drogowego, ewakuacyjne i przeciwpożarowe. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i możliwych zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez nas znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wytyczne ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, wykonane przez naszych ekspertów, trwałe i łatwe w montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.